• analiza Autor: parkieter [213.238.80.*]
    Witam. Proszę o krótka analizę techniczną one2one. Gdzie jest bariera do przebicia i proszę o krótki komentarz o spółce.
  • Re: analiza Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Nie rozstrzygnęła się tu jeszcze sprawa wybicia z wielomiesięcznej konsolidacji. Kurs pozostaje mimo wszystko przy górnych ograniczeniach. Pozytywnym sygnałem byłoby przebicie 16.00 zł.