• akcjonariat 2 Autor: parkieter [213.238.80.*]
    Witam. Kupiłem z "kolegami" akcje firmy "X". Każdy z nas ma po 4,99% i jest nas czterech. Pytanie brzmi: czy mogę kupić od "kolegów" ich akcje w pakiecie poza giełdą?
  • Re: akcjonariat 2 Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Jeśli akcje są dopuszczone do obrotu giełdowego , można to zrobić poprzez transakcję pakietową na giełdzie.