Przez kilka lat osiągnąć sprzedaż na poziomie ułamka obiecanej. Już nie mówiąc o osiągnięciu BEP czy chociażby dobrego PR i rozpoznawalności, którą można skapitalizować. Wstyd.
Ujadanie ujadanie i ujadanie
Dajcie ludziom pracować, a spółce sie rozwinąć
O co tu chodzi?
Co chwile jakieś głupie przytyki!
Chyba to nie są wpisy akcjonariuszy?
Wiec czyje?
Babci klozetowej czy św Mikołaja?