Spodobal mi sie tez komentarz, ze tego typu "startupy" nie powinny byc raczej finansowane przez gielde, lecz przez seed capital/business angels i na koniec przez VC.
W przypadku brastera nie poszli ta droga. Nawet sie domyslam dlaczego...
To pisał ten koleś z DG
Ten co zrobił twórców Brastera w wała
Na to oni mu pokazali wała
Potem się rozstali względnie pokojowo, ale urazy jak widać zostały
Kto mi płaci ?! prezes i majesciuk którzy kupili akcje i według twojej teori wywalają ?!Lepiej powiedzcie kto wam płaci i skupuje akcje,siedzicie tu dniami i nocami w celach zarobkowych.Na flaszke juz zarobiliscie i mozecie spadac
Szanowni Panstwo, Pozwolcie, ze dodoam cos na podsumowanie. Moim celem nie jest urazenie nikogo ani podwazenie jego slow. Zwroccie prosze uwage, ze w Waszych komentarzach przewazaja (stanowia gros) analizy biznesowe strategii, marketingu, dzialan, a prawie nikt nie zwrocil uwagi na skromny komentarz, ze TO W OGOLE NIE MA PRAWA DZIALAC BO JUZ DAWNO TO UDOWODNIONO W MEDYCYNIE! I z tego wynika taka niska sprzedaz. A nie z innych przyczynek. Moze warto sie zastanowic, ze najlepszy biznes to ten, w ktorym sprzedajemy produkt i potrzebny i dajacy odpowiedni efekt? W przeciwnym wypadku trudno liczyc na sukces. Serdecznie pozdrawiam, A.
Jak sie szczujnia brastera ozywila, kiedy zaczely padac pytania odnosnie skutecznosci samego urzadzenia. Akcja - reakcja, od razu widac, ze szczujnia jest czujna i zwarta! He he he.
13 września rozpoczyna się konferencja naukowa PTGP, bodajże w sobotę przewidziany jest panel nt termografii kontaktowej i wyników badania INNOMED. Uważam, że prezentacji pomoże odpowiedzieć na pytanie dotyczące skuteczności.
Wspomniane w rozmowie badania dyskredytujace termografię pochodzą z lat 60-tych, nie dotyczą termografii kontaktowej a tym bardziej analizy wyników poprzez algorytm komputerowy.
Zamiast siać plotki i obrzucać się "mięsem", proponuję cierpliwie poczekać. Każdy z tu obecnych ma świadomość ogromnego ryzyka towarzyszącemu inwestycji w akcje BRA, potencjalny zysk jest wprost proporcjonalny. Oskarżenia o przejedzenie kilkudziesięciu milionów również uważam za bezpodstawne, wiele udało się zrobić a przed firmą zadanie najtrudniejsze czyli komercjalizacja urządzenia. Warto przypomnieć, że z innowacjami jest ten problem, że często trudno je zakotwiczyć, nawet jeśli są skuteczne i przydatne. Nim na masową skalę ruszyła sprzedaż pasty do zębów musiano stworzyć emocje- dodano składniki smakowe i pieniące, chwyciło. Jeśli pojawi się dystrybutor /strategia, która trafi w gusta "mas" zyskamy nie tylko lepsze zdrowie ale i dużo złotówek. Wam i sobie tego życzę, choć wytrzymać to co się dzieje ciężko