• IDM, BIO i inne Autor: radekf00 [192.168.17.*]
    1.Czy jest możliwość kupna akcji IDM po cenie 72zł lub niżej? Tą inwestycje uważam jako krótkoterminową.(Wolałbym żeby spadły niżej czy jest to możliwe?!!!!!!!!#$
    2. Jakie bymógł mi pan doradzić kupno akcji, którymi można w krótkim czasie zarobić tzw. spekulacyjne lub gdzie je szukać?!!!!!!!!!!!#$
    3. Czy akcje Bioton można traktować jako inwestycje długoterminową? Mam ją ponad rok i mam nadzieje, że osiągną dość wysokie wyniki czy może kiedyś za kilka lat dojść do kwoty np. 28zł a w tym roku do 5,2zł lub 7,2?!!!!!!!!!!!!!!#$
  • Re: IDM, BIO i inne Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Powtarzam wczesniejsząodpowiedź:

    Taki spadek akcji IDM (rozumiem, że do 7.2 zł po splicie) jest możliwy w sytuacji gdyby doszło do poważniejszej korekty na całym rynku. Jakieś prawdopodobieństwo istnieje, ale nie jest ono duże. Wzrost BIO do 5-7 zł uważam w dającej się przewidzieć przyszłości jako mało realny.
    Akcji na których można w krótkim terminie zarobić można szukać albo przewidując lub licząc na dobre wieści fundamentalne (prognoza dobrych wyników, prób przejęcia itp.) albo też odczytując na wykresie potencjalne punkty zwrotne. Zarówno jedna jak i druga metoda nie jest stuprocentowo pewna.