8 urządzeń sprzedanych w 3 mies ??? gdyby sami chodzili po domach sprzedaliby więcej,wystarczyłoby kilku speców od sprzedaży bezpośredniej, jak ci od garnków i wynik były 100 razy lepszy przy dużo niższych nakładach, cały dział sprzedaży do zwolnienia