• już lata chwilka... Autor: ~red [89.229.78.*]
    i będzie weekend :)
    A wracając do spółki: podbitka i spadek, podbitka i spadek, czekamy na kolejną podbitkę!
    Gdzie teraz umowa? Może z Pacanowa? To jest śmiechu warte! Umowa z Ukrainą! Bardzo przepraszam, a jaki tam jest potencjał? Czy oni wiedzą, jaka jest stan gospodarki w tym kraju? I za przeproszeniem Jurij woli sam swoją babę przebadać...
    Niestety, ale efektów brak. Kasy brak.
  • Re: już lata chwilka... Autor: ~arek [188.146.99.*]
    dziś to nie bo piątek -pasą łosi w systemie 2dniowym
  • Re: już lata chwilka... Autor: ~Bily [188.146.39.*]
    Pod koniec roku na polskim rynku mają pojawić się elektryczne auta z Chin. Chodzi o samochody chińskiej marki Roewe. Jej dystrybutorem została notowana na New Connect spółka Govena Lighting. https://businessinsider.com.pl/motoryzacja/samochody-elektryczne-marki-roewe-kiedy-w-sprzedazy/bnqx96w
  • Re: już lata chwilka... Autor: ~BuhahahahahaBuhahaha [178.212.155.*]
    Dnia 2018-07-27 o godz. 10:55 ~red napisał(a):
    > i będzie weekend :)
    > A wracając do spółki: podbitka i spadek, podbitka i spadek, czekamy na kolejną podbitkę!
    > Gdzie teraz umowa? Może z Pacanowa?

    Umowę z Pacanowa musieliby z tobą podpisać a to raczej mało realne !! Buhahahahaha

  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [89.229.78.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: już lata chwilka... Autor: ~hahaha [178.212.155.*]
    prawda zabolała ? hahaha
  • Re: już lata chwilka... Autor: ziz [188.146.100.*]
    Wsparcie w strefie 4,20 - 4,26 trzyma na razie mocno - jak głuchy drzwi !
    jak wytrzyma to do walnego jeszcze podbitka będzie - a może i coś więcej...
  • Re: już lata chwilka... Autor: ~Grom [94.254.241.*]
    bedzie więcej, akcji wysypanych w rynek...
  • Re: już lata chwilka... Autor: ~wiki [5.254.97.*]
    Wbijcie sobie do p...... głów ze wegry czy ukraina to tylko przygrywka przed głownymi umowami Chiny czy USA ale jak ktos tego nie rozumie to jego sprawa a juz wyniki za II kwartał z Holandia beda pewnie lepsze
  • Re: już lata chwilka... Autor: ~RED [89.229.78.*]
    wbij sobie do głowy, że USA i Chiny to melodia bardzo, bardzo odległej przyszłości.
    Odnośnie USA: przypomnij sobie, o jakiej dacie prezes mówił i DOPIERO PISZ komentarze!
  • Re: już lata chwilka... Autor: ~wiki [5.254.97.*]
    Dnia 2018-07-27 o godz. 12:10 ~Grom napisał(a):
    > bedzie więcej, akcji wysypanych w rynek...

    A kto te akcje niby wysypuje bo gadabcie te głupoty a zamiast tego jest info o nowym funduszu
    Prince Street Opportunities który sie ujawnił w akcjonariacie.Prawda jest taka ze wy sprzedaliscie i sprzedajecie a mądrzejsi od was kupują
  • Re: już lata chwilka... Autor: ~ten [146.185.157.*]
    Ten grom to tak od 3.6 jak sprzedał akcje te głupoty wypisuje
  • Re: już lata chwilka... Autor: ziz [188.146.100.*]
    Dnia 2018-07-27 o godz. 12:31 ~ten napisał(a):
    > Ten grom to tak od 3.6 jak sprzedał akcje te głupoty wypisuje

    Do piątku, 13 lipca nadstawiali koszyczki skupując w dół aż do pozornego wsparcia/zatrzymania na 4,45-4,55
    - łapacze spadających noży - a potem przez dwie sesje wymiotowali papierem do 3,80... i teraz są pod wpływem zabobonów -:)
  • Re: już lata chwilka... Autor: ~matti [217.99.166.*]
    Jadą na rezerwie.
    Nic nie sprzedają.
    To już jest fake spółka.
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.