• Wyniki 2q Autor: ~Fan [93.105.176.*]
    Wyniki za 2q jednak kosmiczne
  • Re: Wyniki 2q Autor: ~Zawisza [89.66.11.*]
    I bardzo dobrze, zarobi się ;)
  • Re: Wyniki 2q Autor: ~pg [213.238.105.*]
    ładnie fundamentalnie i komunikat że własna płyta dopiero przed nami . po wtóre jak ofe pzu wchodziło w ciech to pilnowało papiera , po trzecie ładny wykres linii  adx+ -, a długi knot był dziś na wystraszenie do końca roku da porządnie zarobić wszak to czas na meble !!!
  • Re: Wyniki 2q Autor: ~Ech [77.114.53.*]
    Ze zmniejszonej sprzedaży - lepsze wyniki. Bardzo ciekawe i wyjaśnienie Zarządu jeszcze bardziej optymistyczne cyt.:
    "Ze względu na częściowe zużywanie w tym kwartale jeszcze płyty z zakupów zewnętrznych (zapasy prewencyjne) marża EBITDA nie oddaje w pełni efektu, jaki Grupa Kapitałowa uzyska wykorzystując w procesie produkcji prawie wyłącznie własny surowiec".  
  • Re: Wyniki 2q Autor: ~Ui [93.105.176.*]
    Ja myślę że korzyści płynące z własnej fabryki płyty są wciąż baaardzo niedoceniane przez rynek. Te wyniki pokazaly dopiero ich czesc, a pelny efekt będzie w kolejnych kwartalach. Bardzo interesujące co sie bedzie działo
  • Re: Wyniki 2q Autor: ~as [109.241.93.*]
    Cena z rekomendacji powinna pęknąć w najbliższych dniach
  • Re: Wyniki 2q Autor: ~fan [87.205.109.*]
    po tych wynikach rekomendacje pewnie szybko będą aktualizowane :)
[x]
FORTE 1,47% 20,70 2026-04-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.