I co z tego co na tym walnym się wydarzyło? Przecież oni krok po kroku realizują swój plan! Tu na forum już grożono że wszystkie instytucje zawiadomione, że sprawa w toku, a tu co widzę! Spokojnie realizują plan pochowania do trumny Próchnika w majestacie prawa!
a co ma walnego do tego? musiało się odbyć, to się odbyło. obecny jedynie listella.
co zawiadomienia instytucji mają do tego? nie cofną likwidacji. jedynie ex post mogą rozliczyć .
RIP
Gdzie są wasze działania w obronie własnego kapitału? Kto dostał potwierdzenie o przyjęciu przez prokuraturę sprawy którą zgłosł. Dużo tu na forum było złośliwości w stosunku do RB i innych, niestety żadnych konkretów, jedynie żałosne ujadanie.
Złośliwosci do rb? Fakty: x zarzadza spolka przez 5 lat, x pieje z zachwytu nad dokonaniami, spolka robi "dyskusyjne" transakcje inwest, x doprowadza spółkę do zadluzenia, x zwija sie ze spółki, okolo pol roku ponziej spolka w likwidacji, x dostaje absolutorium na walnym. To jak to jest? Złośliwosci czy fakty?