• Sprzedaż PBSZ Autor: ~jaco [80.238.80.*]
    Kto na tym zarobi...Chyba Famur?
  • Re: Sprzedaż PBSZ Autor: ~Olo [195.212.29.*]
    Skoro famur to i my, jestesmy już na jednym wózku

  • Re: Sprzedaż PBSZ Autor: ~kkk [77.115.134.*]
    hi hi hi
    carewicz da ci zarobić, obyś się nie zdziwił
  • Re: Sprzedaż PBSZ Autor: ~xD [37.248.160.*]
    zarobiles akcje za 1 gr
  • Re: Sprzedaż PBSZ Autor: fizol [94.254.191.*]
    Dnia 2018-06-07 o godz. 14:09 ~kkk napisał(a):
    > hi hi hi
    > carewicz da ci zarobić, obyś się nie zdziwił

    ha ha ha
    Carewicz dzierży 65% tego tortu. Chyba nie myślisz, że on tego nigdy nie zechce skonsumować, żeby nam zrobić na złość.
    Akcje nie są znaczone, i jak on chapnie, to i nam skapnie.
  • Re: Sprzedaż PBSZ Autor: ~jaco [80.238.80.*]
    Nie marudzić Famek daje dywidende
  • Re: Sprzedaż PBSZ Autor: ~j23 [188.146.162.*]
    Tak ale z tego co rozumiem to nasze f serii będą zarejestrowane po dniu dywidendy. Napiszcie jeśli się mylę- chciałbym.
  • Re: Sprzedaż PBSZ Autor: ~Halo [85.10.104.*]
    Po dniu dywidendy zostaną dopuszczone do obrotu na GPW! Tj nastąpi asymilacja ISINow

    Projekt uchwały WZA wyraźnie mówi, ze prawo do dywidendy obejmuje również akcje serii F
  • Re: Sprzedaż PBSZ Autor: ~luke [31.178.149.*]
    Akcje zostały Ci już przydzielone i już je masz, jesteś ich właścicielem i masz podobne prawa jak inni właściciele. Nie możesz nimi handlować, ale to tylko dlatego, że mają inny kod ISIN, a to ten kod identyfikuje w systemach giełdowych papiery wartościowe. Musi się dokonać asymilacja nowej serii, czyli przypisanie im tego samego kodu ISIN, który posiadają akcje starszych serii. To czysto proceduralne działanie i trochę trwa.
  • Re: Sprzedaż PBSZ Autor: ~j23 [213.156.119.*]
    Przeczytajcie:
    https://m.bankier.pl/wiadomosc/FAMUR-S-A-Informacja-dotyczaca-terminu-zlozenia-przez-Emitenta-wniosku-o-asymilacje-Akcji-serii-F-7593623.html

    Jest tam napisane:
    Termin ten, z uwzględnieniem stanowiska KDPW, nastąpi: niezwłocznie po dniu, w którym zwyczajne walne zgromadzenie Spółki podejmie decyzję o przekazaniu zysku za rok 2017 na kapitał zapasowy, a w przypadku podjęcia przez zwyczajne walne zgromadzenie decyzji o wypłacie dywidendy – po dniu ustalenia osób uprawnionych do otrzymania dywidendy (tj. po dniu dywidendy).

    Wlasnie ten zapis budzi moje wątpliwości.
    To dostaniemy czy nie?
  • Re: Sprzedaż PBSZ Autor: ~luke [31.178.149.*]
    Dostaniemy. To tylko informacja kiedy można się spodziewać asymilacji serii F, czyli kiedy na nowej serii będzie możliwy handel. Skoro planowany dzień dywidendy to 9 lipca, to asymilacja może zostać przeprowadzona 10 lipca.
  • Re: Sprzedaż PBSZ Autor: ~j23 [213.156.119.*]
    Dzięki za klarowne cierpliwe wyjaśnienie no i dobrą nowinę.
    A co sadzisz o wartosci Kopex ze swoimi zobowiazaniami vs PBSZ + Przeciszow?
  • Re: Sprzedaż PBSZ Autor: ~jaco [80.238.80.*]
    Dywidenda ma być z dniem 17 lipca https://www.bankier.pl/static/att/emitent/2018-06/Wniosek_akcjonariusza_ZWZ_29_06_2018_201806071454914002.pdf
  • Re: Sprzedaż PBSZ Autor: ~luke [31.178.149.*]
    Wszystko zależy od tego jak pójdzie sprzedaż PBSz. Jeśli dobrze to i set % jest do wyciągnięcia. Jeśli źle, to wiele nie stracimy względem obecnego kursu.
[x]
PRIMETECH -0,99% 0,27 2024-03-27 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.