• Reklama - to podstawa Autor: ~Aida [193.46.187.*]
    Jestem kobietą i gdybym nie zainteresowała się tą spółką, nie wiedziałabym nic na temat tego produktu, który wypuścili na rynek. Generalnie i sam aparat i pakiety to fajna sprawa, ale trzeba o tym wiedzieć.
    REKLAMA I JESZCZE RAZ REKLAMA !!!!!!!
  • Re: Reklama - to podstawa Autor: ~Lekarz [212.87.25.*]
    Absolutnie racja!
    Trzeba się mocno postarać by znaleźć, że coś takiego hak Braster istnieje
    Dostęp do kupna urządzenia jest przez firmę maksymalnie utrudniony
    Dzlaczego nie można kupić po prostu w sklepie? Tak jak telefon czy termometr?
  • Re: Reklama - to podstawa Autor: ~Pol [95.41.123.*]
    Dokładnie tak
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.