• Chyba warto wejść. Co sądzicie? Autor: ~Inwestor [95.83.254.*]
    Szukam inwestycji długo terminowej. Ta firma ma duży potencjał.
    Wystarczy zadać pytanie o KFC i CCC plus kanał dystrybucyjny AB.

    Piszą tu o jakimś Chmielu. Kto to i jak go namierzyć. Złożę mu propozycję. Po co gość meczy się sprzedając po 1 akcji.
[x]
M4B -16,67% 10,00 2026-06-17 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.