• hygienika Autor: tomsik [82.177.57.*]
    Jakie jest Pana zdanie o tej spółce?
    Czy warto w nią wejść?
    Z góry dziękuję za odpowiedź!!!
  • Re: hygienika Autor: rafel_ [83.11.193.*]
    Dnia 2007-02-05 o godz. 09:28 tomsik napisał(a):
    > Jakie jest Pana zdanie o tej spółce?
    Czy warto w nią wejść?
    > Z góry dziękuję za odpowiedź!!!
  • Re: hygienika Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    O ile giełda wyjdzie z obecnej korekty to taka inwestycja może się opłacić. Rozsądny wydaje się stop w okolicy 2.95-3.00 zł