Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Re: hygienika
Autor: rafel_
[83.11.193.*]
Dnia 2007-02-05 o godz. 09:28 tomsik napisał(a):
> Jakie jest Pana zdanie o tej spółce?
Czy warto w nią wejść?
> Z góry dziękuję za odpowiedź!!!
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Re: hygienika
Autor: PawelRejczak
[82.139.57.*]
O ile giełda wyjdzie z obecnej korekty to taka inwestycja może się opłacić. Rozsądny wydaje się stop w okolicy 2.95-3.00 zł