• Dzięki Autor: ~Yeti [188.146.45.*]
    Takiej promocji się nie spodziewałem więc dzięki.
  • Re: Dzięki Autor: ~MałyKazio [188.146.198.*]
    Nie dziękuj bo może będziesz żałował że kupiłeś
  • Re: Dzięki Autor: ~Bi [188.146.101.*]
    Czy ta szpula na wykresie przy zwiększonym wolumenie nie jest przypadkiem zwiastunem wzrostów?
  • Re: Dzięki Autor: ~ciułacz [89.72.97.*]
    I znowu sprzedam po 3,20 i tak bez końca można mnożyć kaskę na Bitku - toż to perełka spekulacyjna.
    Przy 3.20 będzie gadka o przejściu przez 4 i pompa na 10. Ile razy już to się powtórzyło i dało zarobić.
    Ale jest też ktoś kto robi odwrotnie - to "dawca kapitału" 
  • Re: Dzięki Autor: ~Bi [188.146.101.*]
    Dopiero po czasie się przekonamy. Za dwa tygodnie.
  • Re: Dzięki Autor: ~Green [185.93.94.*]
    widzisz, tutaj nie znasz dnia i godziny , info może być jutro lub za tydzień lub w dniu wyników lub za miesiąc, cały czas wisi w powietrzu microsoft i deklarowane działania na kwiecień i wyniki w połowie maja. Różnie może być ale stawiam że do piątku znowu złapiemy poziom 3 bez inf. Wg mnie dzisiejsza sesja to było rozstanie z cichym akcjonariuszem który kupił sorrycoach, papier sprzedany bo zapłacić trzeba, z marszu wywalone bez żadnego podbicia , ale to tylko moje spekulacje. Na marginesie info o sprzedaży oceniam na plus bo od początku mnie dziwiła ta wielowątkowość która nie była związana w żaden sposób z głównym profilem, jeszcze powinni sprzedać ahoy.
[x]
PROACTA 0,00% 1,73 2026-06-24 09:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.