• ewakuacja Autor: ~kryptobelka [37.47.47.*]
    "Dzisiaj i jutro na zaproszenie Microsoft jesteśmy na European Retail Expo Technology and Design. 
    Rozmawiamy z partnerami i potencjalnymi vendorami - jak widać na załączonym obrazku"
    widocznie vendorzy i partnerzy po wysłuchaniu stanleya i mary popukali się w czoło.stad mary i stanley postnowili się ewakuować z tej wspaniałej spółki
  • Re: ewakuacja Autor: ~Vincent [178.232.21.*]
    Ciekawe spostrzeżenia. A jeśli mogę zapytać , to w domu wszyscy zdrowi są.
  • Re: ewakuacja Autor: ~Ruchanienagrubobędz [89.64.13.*]
    Wystraszyli leszcza aby oddał za grosze a potem w sądzą im te same akcje dużo drożej.
  • Re: ewakuacja Autor: ~Ruchanienagrubo [89.64.13.*]
    Mój chłopak przestrzegał mnie w nocy przed tą spółką. Muszę mu się odwdzięczyć bo kupiłem na pierwszej promocji i jeszcze pewnie zleci do 1 pln.
  • Re: ewakuacja Autor: ~Cuore [94.254.132.*]
    Jeszcze obligacje wypuszczą za pare baniek i dopiero się ewakuują i założą nową firmę bitblockchain
  • Re: ewakuacja Autor: ~Rośniemi [94.254.129.*]
    Obligacji już nikt nie kupi na rynku po akcji z getback.
[x]
PROACTA -1,73% 1,70 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.