• nierozumie Autor: ~goracywiatr [78.10.98.*]
    panstwo polskie odkupije pko 4x dozej niz sprzedalo a teraz mowi ze stawia na energie tauron ma zyski a juz prawie doluje ...zatem czemu panstwo nie odkupi akcji dwa razy taniej ?????????????