Dnia 2018-02-07 o godz. 08:29 ~Wiktor napisał(a):
> .Czas i cierpliwość.....wymagane...
A to pamietacie ?
Czarny pellet, czyli biowęgiel uzyskiwany z biomasy, może stać się przebojem na światowych rynkach energetycznych. Dotychczas jedynym krajem, który wdrożył przemysłową produkcję tego surowca, jest Polskahttp://www.uwazamrze.pl/artykul/1105596/wegiel-z-biomasy
tekst opublikowany 4 lata temu (nie sugerujcie sie data na gorze).
I jak wyglada wykres tej PERELKI po 4 latach ?
linkCzekajcie wiec cierpliwie, CZEKAJCIE, powodzenia :) :) :)