• Strach nie mieć tych akcji Autor: ~Termo [178.115.131.*]
    Pokaz możliwy w każdej chwili i co się z tym wiąże odjazd kursu trudny do przewidzenia . Nie wszyscy zdążą.
  • Re: Strach nie mieć tych akcji Autor: ~Dystrybucja [31.0.45.*]
    Dziś wielu płacze...Oddali za bezcen z rana.... Dziękuję za wasze akcje.. Kupicie drożej...
  • Re: Strach nie mieć tych akcji Autor: ~mmm [193.200.47.*]
    zobaczymy jutro?:))
  • Re: Strach nie mieć tych akcji Autor: ~Wiktor [213.238.84.*]
    Dnia 2018-02-06 o godz. 18:12 ~mmm napisał(a):
    > zobaczymy jutro?:))

    No pewnie że zobaczymy....zieleń i to bardzo soczystą...Pa....
  • Re: Strach nie mieć tych akcji Autor: ~Termo [178.165.131.*]
    Informacje o pokazie i konwersji możliwe a każdej chwili .Zapewne nie wszyscy zdążą nabyć.. Nie wszyscy zarobią

    .
  • Re: Strach nie mieć tych akcji Autor: ~Wiktor [213.238.84.*]
    Dnia 2018-02-07 o godz. 06:50 ~Termo napisał(a):
    > Informacje o pokazie i konwersji możliwe a każdej chwili .Zapewne nie wszyscy zdążą nabyć.. Nie wszyscy zarobią
    > >
    > > .

    I tu sie mylisz,,,Przy tych poziomach ceny akcji kazdy ma swoją szanse na zarobek....Jezeli pokaz wypali po prostu jedni zarobia więcej a drudzy mniej...Cały czas ceny smieszne dające szanse na super zarobek...
  • Re: Strach nie mieć tych akcji Autor: ~Inwestor [46.134.180.*]
    W kazdej chwili mozliwa informacja o NOWEJ EMISJI
  • Re: Strach nie mieć tych akcji Autor: ~JS [194.114.62.*]
    w kazdej chmwili takze mozliwa informacja o MARSJANACH...
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [37.47.155.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Strach nie mieć tych akcji Autor: ~mause [193.200.47.*]
    Dnia 2018-02-06 o godz. 07:27 ~Termo napisał(a):
    > Pokaz możliwy w każdej chwili i co się z tym wiąże odjazd kursu trudny do przewidzenia . Nie wszyscy zdążą.

    strach to miec teraz bo wysoko stoi i nie za bardzo chca brac:)
  • Re: Strach nie mieć tych akcji Autor: ~Wiktor [213.238.84.*]
    Dnia 2018-02-07 o godz. 06:58 ~mause napisał(a):
    > Dnia 2018-02-06 o godz. 07:27 ~Termo napisał(a):
    > > Pokaz możliwy w każdej chwili i co się z tym wiąże odjazd kursu trudny do przewidzenia . Nie wszyscy zdążą.
    >
    > strach to miec teraz bo wysoko stoi i nie za bardzo chca brac:)

    Absolutnie się z kolega nie zgadzam....Chcesz dokupic taniej???
  • Re: Strach nie mieć tych akcji Autor: ~mieszkolodz [37.248.71.*]
    Wiktor - do końca tego tygodnia ma być wymieniona uszczelka , po tym system gotowy do demo .
    Co będzie jak nowa uszczelka dmuchnie ? Masz pewność że nie ?
    Jak zwykle usłyszę że naganiam na coś .
  • Re: Strach nie mieć tych akcji Autor: ~Wiktor [213.238.84.*]
    Dnia 2018-02-07 o godz. 08:19 ~mieszkolodz napisał(a):
    > Wiktor - do końca tego tygodnia ma być wymieniona uszczelka , po tym system gotowy do demo .
    > Co będzie jak nowa uszczelka dmuchnie ? Masz pewność że nie ?
    > Jak zwykle usłyszę że naganiam na coś .

    No i co z tego jak nawet dmuchnie???Granica błędu się zaweża.Urządzenie nowatorskie każdy scenariusz mozliwy...jakie to ma znaczenie gdy na kazdym kroku w trakcie prób eliminują mozliwe usterki w trakcie pracy urzadzenia.Za wąsko patrzysz...i czepiasz sie naprawde małych szczegółów...Spojrzyj na to bardziej Horyzontalnie....Czas i cierpliwość.....wymagane...
  • Re: Strach nie mieć tych akcji Autor: ~mieszkolodz [37.248.71.*]
    Patrzę na temat szeroko i widzę że wymiana uszczelki to nie jest takie hop hop .
    Ciekawi mnie czy nowa uszczelka jest polepszona czy taka sama jak stara .

  • CIERPLIWOSC POPLACA Autor: ~xxxx [78.9.6.*]
    Dnia 2018-02-07 o godz. 08:29 ~Wiktor napisał(a):
    > .Czas i cierpliwość.....wymagane...

    A to pamietacie ?

    Czarny pellet, czyli biowęgiel uzyskiwany z biomasy, może stać się przebojem na światowych rynkach energetycznych. Dotychczas jedynym krajem, który wdrożył przemysłową produkcję tego surowca, jest Polska

    http://www.uwazamrze.pl/artykul/1105596/wegiel-z-biomasy

    tekst opublikowany 4 lata temu (nie sugerujcie sie data na gorze).
    I jak wyglada wykres tej PERELKI po 4 latach ?

    link

    Czekajcie wiec cierpliwie, CZEKAJCIE, powodzenia :) :) :)

  • Re: CIERPLIWOSC POPLACA Autor: ~JS [194.114.62.*]
    dziekujemy za darmowe rady "Wujka Dobra Rada"...
    A pamietacie CD Projekt... Jedne biznesy wychodza, inne nie wychodza. Wazne by ten wyszedl
  • Re: CIERPLIWOSC POPLACA Autor: ~MILIONER [5.60.109.*]
    NO WŁASNIE!!!!!!!!!!! PORÓWNYWANIE SPOŁEK A TYM BARDZIEJ Z ROŻNYCH BRANŻ MIJA SIĘ Z CELEM!!!! JEDNEJ SIĘ UDA A INNEJ NIE!!!! ZOBACZYMY JAK BEDZIE Z TERMO:))))
[x]
COREY -0,31% 0,32 2026-06-25 13:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.