Gdyby miało być tak różowo Zarząd nie zapraszałby do objęcia emisji poprzez wpis na FB , na moje oko objęto może 2/3 emisji nie więcej . Dodaję ,że posiadam akcje nie wykupiłem emisji z praw poboru i nie skorzystałem z zaproszenia Zarządu . Obym się mylił co do swoich ocen .
Inwestorzy, nakręcacie się a później opluwaniem spółki. Info może jutro, może w piątek za tydzień.
Może Facebook a może Ziutek sp.z.o.o z Wiązownej. Dajcie na luz.