• QUMAK - SEKOM Autor: malagao [80.50.56.*]
    Witam bardzo serdecznie, jak Pan widzi przyszłość tej spółki, jak wygląda Pana zdaniem jej AT (chciałabym porównać z własną analizą). Z góry dziękuję i pozdrawiam
  • Re: QUMAK - SEKOM Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Przepraszam za trochę spóźnioną odpowiedź, kurs w międzyczasie poprawił swoją sytuację. Na pewno ważnym oporem są okolice 10.50 zł, gdzie na początku grudnia utworzona została negatywna formacja harami.