Chcemy też Was trochę uspokoić, wiec powtarzamy jeszcze raz: cel Eracoin na rok 2018 to przede wszystkim wdrożenie technologii Blockchain oraz stworzenie giełdy kryptowalut.
Odpowiem tylko jedno - Z A J E B I Ś.....E HEHEHEHE ! Mamy to ! A ja jestem pewnien, że pracują a Microsoftem zeby to była ogólnoświatowa waluta i bitcoin będzie w cieniu... Najwyżej odszczekam to za rok... ale wątpie :) Jedziemy wkrótce w kosmos !
WSZYTKO OD ILOSCI UZYTKOWNIKOW ZALEZY... A I MOMENT JEST DOBRY , KRYPTO NA FALI W TRAKCIE 2018 SIE ROZWINIE ...INNI SPRAWDZA , BITEVIL WEJDZIE, POLSKA JEST DOSYC ZAMKNIETYM RYNKIEM I NAWET JESLI TO BEDZIE JEDNA Z POLKICH KRYPTO KOLEJNA TO I TAK NA FALI PLUS ROWNOCZSNIE BUDUJA PLATFORMY ZAKUPOWE WIEC NIE TYLKO KRYPTO DLA KRYPTY ALE Z SENSEM...TAK CZY OWAK TANIO I BEZPIECZNIE KAZDY LICZY NA KOKOSY JA NA 25 CZYLI POLOWE WYCENY NOWOCZESNEJ TECHNOLOGI LIVECHAT:)NA 2018
Widzę że nawet optymiści popełniają tutaj pewien błąd. Ta spółka nie jest budowana na skale Polski ale ma objąć rynkiem cały świat i to co pokazują statystyki pierwszych dni po uruchomieniu aplikacji tak będzie. Już tak jest. Microsoft to gwarancja. Jeśli ciągle będziecie umysłami zawężać sobie przyszłość to nie zobaczycie gdzie już jest ta spółka, jak bardzo daleko zaczyna wystawać poza nasz kraj. Pierwszego dnia było 24000 użytkowników zarejestrowanych. Na koniec stycznia to może być już około 1 mln użytkowników ! Może już jest ???? Szok ??? Możecie być bardzo zadziwieni na koniec miesiąca. Jesli 1 mln użytkowników da zarobić firmie tylko 10 zł miesięcznie, to jest to 120 mln zł rocznie ! Po emisji będzie niecałe 3 mln akcji, czyli ponad 40 zł zysku na akcję. Dla spokojnego wskaźnika c/z =10 kurs moze wynosić 400 zł. Dziwię się naprawdę ludziom którzy dziś sprzedają akcje. Zero szacunku dla swojego portfela. A policzcie sobie jaki zysk wygeneruje ta firma jeśli będzie miała 100-300 mln użytkowników jak np przeciętne podobne światowe aplikacje i systemy. Szok ? Niedowierzanie ??? No to bądźie na to przygotowani !
Dnia 2018-01-19 o godz. 17:23 ~Twardowski napisał(a): > Widzę że nawet optymiści popełniają tutaj pewien błąd. Ta spółka nie jest budowana na skale Polski ale ma objąć rynkiem cały świat i to co pokazują statystyki pierwszych dni po uruchomieniu aplikacji tak będzie. Już tak jest. Microsoft to gwarancja. Jeśli ciągle będziecie umysłami zawężać sobie przyszłość to nie zobaczycie gdzie już jest ta spółka, jak bardzo daleko zaczyna wystawać poza nasz kraj. Pierwszego dnia było 24000 użytkowników zarejestrowanych. Na koniec stycznia to może być już około 1 mln użytkowników ! Może już jest ???? Szok ??? Możecie być bardzo zadziwieni na koniec miesiąca. Jesli 1 mln użytkowników da zarobić firmie tylko 10 zł miesięcznie, to jest to 120 mln zł rocznie ! Po emisji będzie niecałe 3 mln akcji, czyli ponad 40 zł zysku na akcję. Dla spokojnego wskaźnika c/z =10 kurs moze wynosić 400 zł. Dziwię się naprawdę ludziom którzy dziś sprzedają akcje. Zero szacunku dla swojego portfela. A policzcie sobie jaki zysk wygeneruje ta firma jeśli będzie miała 100-300 mln użytkowników jak np przeciętne podobne światowe aplikacje i systemy. Szok ? Niedowierzanie ??? No to bądźie na to przygotowani !
Dzisiaj Polska a jutro cały świat....kiedyś już coś podobnego słyszałem. A zapytam jeszcze w jaki sposób każdy użytkownik ma dać 10 zł zysku firmie ? a może tylko 1 grosz? Wtedy wyliczona cena akcji to 40 groszy... Chyba większość to już zrozumiała bo kurs spadł o 25%...