• najgorszy sort Autor: ~oszukany [89.229.163.*]
    jak zmusić największego złodzieja i oszusta giełdowego do zwrotu zagrabionych pieniędzy inwestorom , życzę patrowicze zebyście udławili się tą kasą
  • Re: najgorszy sort Autor: ~bobi [83.10.108.*]
    Popieram w całej rozciągłości
  • Re: koryto Autor: ~Wnuczek_z_Wermahtu [5.172.255.*]
    Nie głosować na PO, SLD i Nowoczesną. To za ich czasów Patrowicze mieli eldorado.

    Jest akt oskarżenia przeciwko trzem osobom, w tym inwestorowi giełdowemu Romanowi K. ws. manipulacji akcjami spółki Krezus SA. Miało do tego dochodzić od lipca do listopada 2012 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Oskarżonym grozi do 5 lat więzienia i do 5 mln zł grzywny.

    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Jest-akt-oskarzenia-ws-manipulacji-akcjami-spolki-Krezus-SA-4054651.html

  • Re: koryto Autor: ~tex [80.161.179.*]
    Nadchodzi czas na  cala zlodziejska rodzine z Plocka, posadza i babcie i mloda tez.
[x]
FON 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.