Panie Pawle prosze o o AT dla PEP ... z gory dziekuje ..... Czy radzi pan kupic przy obecnej cenie ( tj.17,19 ) na sredni termin
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Re: PEP
Autor: PawelRejczak
[213.77.134.*]
Biorąc pod uwagę mocne wzorsty z ostatnich miesięcy, na średni termin wydaje się raczej ryzykowną inwestycją.