• PEP Autor: matizzz [83.24.33.*]
    Panie Pawle prosze o o AT dla PEP ... z gory dziekuje ..... Czy radzi pan kupic przy obecnej cenie ( tj.17,19 ) na sredni termin
  • Re: PEP Autor: PawelRejczak [213.77.134.*]
    Biorąc pod uwagę mocne wzorsty z ostatnich miesięcy, na średni termin wydaje się raczej ryzykowną inwestycją.