Do wyników chyba zejdą do 100 zł. Amica jedną z najbardziej taniejących spółek z wig40. Wszystko odbija a amika ostro w dół. Masakra kasa zamrożona chyba na lata.
dlatego lepiej przestać kupować i niech się wyprzedadzą ci co mają się wyprzedać, szybciej się wszystko unormuje, w innym wypadku będziemy się kisić prawdopodobnie
Co zrobić, ale mamy największy potencjał do wzrostu, kiedyś się wystrzelają póki nie sprzedaliśmy to nie mamy straty, w przeciwieństwie do innych. Kiedyś to się odwróci. Pozdrawiam nic się nie martw Martinez będzie dobrze.
Poprostu duzi gracze stwierdzili że jedna akcja ma kosztować np 120 zł i tyle będzie. Po dobrych wynikach za 2Q odrazu zaczęły się spadki ale nie takie duże jak przez ostatnie 2 tygodnie. W firmie wszystko ok,a kurs spada i spada i to mocno wydaje mi się że to jest przyczyną no chyba ze faktycznie wyniki będą o 50%niższe niż przed rokiem. No trudno ubrali nas w bardzo ciepłe ubranka na zimę może dwie.