• AmRest Holdings N.V. Autor: majakas [10.18.2.*]
    Witam,

    można prosić o analize tej spółki? W poniedziałek wyszło bardzo dobre info od tej spółki związane z wynikami za 4Q 2006 (wzrost przychodów o 28,85%), jednak jak narazie te info zbytnio nie poprawiło kursu spółki.

    Pozdrawiam,
    Paweł Stecki
  • Re: AmRest Holdings N.V. Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Od trzech dni widać wzrostową reakcję, choć w większym stopniu podejrzewałbym jednak ogólnie dobrą sytuację rynkową.