• Raport Autor: ~Czepan [193.0.236.*]
    Jutro raport. Jaki wynik obstawiacie? Trochę ciężko oszacować. Wydaje się, że powinno być lepiej niż ostatnio, ale ciekawie, czy znów nie zrobią sobie jakichś przeszacowań. Wtedy przed wynikami kurs spadał, bo ktoś coś wiedział wcześniej, teraz rośnie, więc można zakładać, że znów ktoś coś wie. Może dovado robił jakieś dokładniejsze wyliczenia i się podzieli?
  • Re: Raport Autor: ~nowy [78.10.210.*]
    Tak do końca nie wiadomo z raportem Aviaam ale będzie to prawdopodobnie 15 bo wtedy wyniki podaje avia SG.
  • Re: Raport Autor: ~petrodolar [89.64.63.*]
    Specyfika tej branży ma to do siebie, że wyniki poszczególnych kwartałów mogą się od siebie znacząco różnić. Dlatego nie patrzyłbym na poszczególne kwartały, a na cały rok - ten zapowiada się dla spółki bardzo dobrze.
    Swoją drogą dobrze się stało, że obowiązek publikacji wyników dotyczy kwartałów, a nie miesięcy. Na początku istnienia GPW, mieliśmy również raporty miesięczne. Towarzystwo jarało się wynikami co 30 dni:)
  • Re: Raport Autor: ~muffin [83.10.19.*]
    Dzisiaj jest raport kwartalny, prawda? A roczny kiedy?
  • Re: Raport Autor: ~Abc [77.65.85.*]
    W 2018
  • Re: Raport Autor: ~lotek [81.190.229.*]
    Aviasg już podała raport, pewnie zaraz Aviaaml też.
  • Re: Raport Autor: ~petrodolar [89.64.61.*]
    W roku 2016 AVIAML odnotowała zysk netto w kwocie +17.663 tys. USD.
    Narastająco za pierwsze 2 kwartały mamy na plusie 17.439 tys. USD.
    Przkroczenie ubiegłorocznego wyniku wydaje się więc bardzo realne.

[x]
AVIAAML 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.