• PEKAES Autor: wirusek1378 [83.10.10.*]
    Witam!
    Mam w portfelu mam akcje PEKAES. Nie wiem czy powinienem je sprzedać, czy może dokupić! Jakie jest pana zdanie na ten temat?
  • Re: PEKAES Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Trend wzrostowy jak na razie nie jest zagrożony, choć w okolicach poprzednich szczytów warto chyba zrealizować zysk (18-19 zł).