Czy posiadaja oni jakis majatek? Czy tez wszystko jest leasingowane lub wynajmowane.. Czy poza obecnym prezesem sa tam jakies wladne osoby i czy posiadaja jakies akcje. Dziekuje z gory za racjonalne wpisy
Majatek jest spory. Tyle ze w przypadku jego sprzedazy zapewne dla wielu nie wystarczy. Jestem bliski przypuszczac ze banki nic nie dostana.
G. to cwaniaczek na ktorego mega trzeba uwazac. Mowi jedni robi drugie. Do tego jak kazdy widzi z utrzymywaniem tajemnicy u niego jest problem. Ale tak naprawde bez niego tej spolki nie ma... Jest ciezarem ale jest tez wazny. O i tak kisiel tutaj
Toście sobie pogadali .Daleko od siebie siedzicie?To przyłóżcie piąteczki.robota zrobiona teraz za wypłatę możecie sobie łyknąć żubra.wy To macie szczęście.