Madry masz rację, ale ja gram żeby zarabiać i jak coś okazuje się ścierwiem to uciekam i odrabiam gdzie indziej, a ty jak jesteś prawdziwym CYMBAŁEM to dalej tu siedż. Ale odkryłeś matamatyku że byłem w plecy.0,41-(x)=x-0.41
Nic nie odrobiłeś bo nie było takiej możliwości , sprzedałeś na dołku i drugi raz umoczyles gdzie indziej . Strate masz podwójna z 24tys. zostało Ci 6tys. Fon dzisaj jest scierwo a jutro mogą być Pany , tylko musisz wyczuć ten dzień .
Madry nie odpisuj mi już więcej.Ze ścierwa przerzuciłem się na PBG I BUMECH -porobiłem kółka i wyszedłem na swoje. Tak to właśnie odrobiłem stratę,nie na ścierwie.Teraz jestem na CD RED, RAFAKO,POLIMEXE I URSUSIE, a śmieć do kosza.