• NAFTA Autor: paszczak123 [83.23.121.*]
    Witam Serdecznie =)
    Mam pytanie....
    Czy mam tą spółke utrzymywać ? czy sprzedać ? czy rozprawa sądowa może bardzo zaniżyć cene akcji ?

    Dzieki Wielkie za odp :)
  • Re: NAFTA Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Technicznie patrząc opłaca się kupować nad wsparciem 21-22 zł. Jednak w perspektywie kilku tygodni można liczyć tylko na odbicie po ostatnich spadkach.