Czym lepiej w firmie tym gorzej na gieldzie - a dlaczego - a bo to jest GPW . bo u nas jest wszystko na odwrót . jeszcze kilka kontraktów i kilka nowych produktów i wartosc jednej akcji zapewne zobaczy z 2 zl z przodu !
o nie kolego, 3,6 musi byc a i 3,3 powinno potem wyzej ale tak pod 4 i do 2,8 jak nie bedzie info a nie bedzie w tym roku ZG i niczego, takze tego - klapa, niom