• IB, Capital. Hyperion, Ferrum Autor: lenic [194.116.192.*]
    Witam Panie Pawle,
    proszę o rekomendacje dla :

    IB SYSTEM
    CAPITAL
    HYPERION
    FERRUM

    czy wg Pana grozi nam w najbliższym czasie większa korekta i czy już teraz poleciłby Pan kupić jedną z w/w spółek. Myslę że mają już te spółki podstawy do wybicia.
    dziękuję i życzę wszelkiej pomyślności w 2007r. ( m.inn. trafnych rekomendacji )

  • Re: IB, Capital. Hyperion, Ferrum Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Trzy pierwsze spółki w okresie hossy zachowywały się słabo, więc może w przypadku zatrzymania całego rynku lub korekty bedą relatywnie mocniejsze? W każdym razie są na nich pewne sygnały przynajmniej krótkoterminowego ruchu w górę. Co do oczekiwań na korektę - wydaje mi się, że w terminie kilku miesięcy bedziemy widzieć wahania i konsolidację. Główne rynki światowe będą czekać na kolejne dane makro potwierdzające lub negujące scenariusz wyraźniejszego spowolnienia. Na razie te dane są sprzeczne i nie dają zdecydowanych wskazówek.