Nie ma szans na 36 lub wyzej. Wiekszosc z nas kupila w tej cenie wiec wystarczy teraz poczekac i duzo osob sie spoci... Pewnie wielu kupilo zeby jeszcze dzisaj sprzedac z zyskiem a na pewno przed weekendem. Wiec beda na dniach sprzedawac ze strata zeby odzyskac pieniadze, proste. Potem moze jakies spadki zeby wystraszyc reszte i jak nie bedzie juz od kogo kupowac to pojdzie w gore zeby opychac te akcje nastepnym.