• strata w 2006 czy 2007 Autor: steev [213.209.66.*]
    Hallo,
    mam pytanie: czy " stratę" wykazuje sie juz w momencie sprzedazy papieru i powstaniu naleznosci, czy dopiero po zaksiegowaniu gotowki na koncie przez KDPW. W przypadku sprzedazy 26.12 KDPW rozliczy operacje dopiero + 3 dni , czyli 02.01.2007. Czy to strata w roku 2006, czy 2007?
  • Re: strata w 2006 czy 2007 Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Tak, ostatnim dniem rozliczeniowym tego roku jest piątek 22 grudnia.