Fakty: 1. Spolka z branzy preznie rozwijajacej 2. Zysk netto ma byc wiekszy niz w poprzednim roku 3 Brak dodruku akcji 4 Duze zainteresowanie akcjonariuszy 5. Perspektywa duzego zarobku(wg mojej opinii)
Ludzie w szale zakupów wywlekli to na 1,80 Leszcze łykneli i się ubrali Bedzie się bujać w przedziale 1-1,30 dość długo Jeżeli wykażą wyższy zysk niż w 2016 może dojdzie do 1,80-2,20