• Tylko powaznie !!!! Autor: ~zwiadowca [78.154.93.*]
    Fakty:
    1. Spolka z branzy preznie rozwijajacej
    2. Zysk netto ma byc wiekszy niz w poprzednim roku
    3 Brak dodruku akcji
    4 Duze zainteresowanie akcjonariuszy
    5. Perspektywa duzego zarobku(wg mojej opinii)

    Jakie wy macie spostrzezenia?
  • Re: Tylko powaznie !!!! Autor: ~ed [195.238.185.*]
    Ludzie w szale zakupów wywlekli to na 1,80
    Leszcze łykneli i się ubrali
    Bedzie się bujać w przedziale 1-1,30 dość długo
    Jeżeli wykażą wyższy zysk niż w 2016 może dojdzie do 1,80-2,20
  • Re: Tylko powaznie !!!! Autor: ~zwiadowca [78.154.93.*]
    A kiedy raport ktos rzuci z kapelusza date? Bo nie chce mi sie szukac :p
[x]
MTRANS 0,00% 0,05 2019-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.