Ra następny kółkowicz jak tomuś, jak ma akcję to nagania na wzrosty, a jak nie ma to na spadki buahaha ale mam z was ubaw inwestorzy z 10k akcji, bo więcej raczej nie masz sądząc po dzisiejszym wolumenie i po tym że wczoraj miałeś akcje bo naganiałeś na wzrosty buaha
Dnia 2017-04-06 o godz. 11:20 ~Ra napisał(a): > Mylicie się. Takie podniecanie sie byle podbitką,czyli reklamowanie na forum spółki nikomu się nie przysłuży. > > Antyspamer ma rację,dzieciaki jesteście