Napisałem że sprawdzają się kolejne moje słowa.Mam prawo tak?? do wypowiedzi.
Jesteśmy na etapie skarg do KNF-u. Kolejny to pompa.
Czy to manipulacja kursem??
To moje spostrzeżenia i opinie. To forum czyy TVP ????
1982 ile można patrzeć jak usuwane są wpisy wyrażające własne opinie???
Forum to miejsce gdzie każdy morze sie wyrazić. Czy są fora i fora???
Widocznie tak. Są fora na portalach i bankier.