• Euromark - warto? Autor: majakas [10.18.2.*]
    Witam,

    mam pytanie odnośnie Euromark, czy w/g pana opłaca się jeszcze jego inwestować i jakie są perspektywy na tym papierku krótkoterminowo oraz długoterminowo.

    Pozdrawiam,
    Paweł Stecki
  • Re: Euromark - warto? Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Moim zdaniem w najbliższych tygodniach jest zbyt duże ryzyko dla całego rynku. Kurs tych akcji może dalej rosnąć (w ciągu paru tygodni +40% to już dużo), ale po prostu stosunek ryzyka do zysku jest obecnie niekorzystny.