Dzien Dobry Panie Pawle
Mam do Pana pytanie jak pan ocenia możliwości spółki Mostostal Zabrze według mnie te akcje w ciągu kilku miesięcy mogą znacznie wzrosnąć (obserwacja instrumentu + akcjonariat +próby podwyższenia kapitał) nie jestem jednak doświadczonym graczem więc prosze o opinie.
Pozdrawiam Wojtek
Sytuacja tchniczna jest dobra, w tej chwili nie widać sygnałów wyczerpania średnioterminowego trendu wzrostowego. Dużo zależeć będzie jednak od dalszej koniunktury na giełdzie i od tego jak długo utrzyma się jeszcze hossa małych i średnich spółek.