• Fota Autor: makler22 [83.5.104.*]
    jakia prognoze pan przewiduje dla tej spolki
    czy ma szanse dojsc do 70 zlotych do konca grudnia
    dziekuje
  • Re: Fota Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Wzrost o 100% w ciągu miesiąca byłby chyba super-optymistycznym wariantem i musiałoby mu sprzyjać rzeczywiście dobre zachowanie całej giełdy w tym czasie. Na podstawie analizy technicznej trudno cokolwiek określić, bo spółka notowana jest bardzo krótko.