straty :) Czas pokaże. Jak to pisał wieszcz jakiś czas temu na papierze tkzw. MOC. Potężna moc na papierze. Ciekawe gdzie teraz jest z papieżami :) Pozdrowienia dla wytrwałych. Za dwa, trzy miesiące okaże się gdzie jesteśmy.
podaj mi dlugopisa? czlowieku wez sie naucz jezyka polskiego. Niestety takich ludzi robi się tutaj w kakao. po takich watkach to tylko sprzedawac pkc nic wiecej
http://www.biznesradar.pl/transakcje/MACRO-GAMES#1d_lin_lin Mizesz pokazac o ktorej godz. Ktos tyle polknol ??? Ja nie widzę! !! Nie wprowadzaj ludzi w błąd...