• Symulator Autor: ~Hehe [188.146.19.*]
    Symulator dostał nagrodę za apke roku
  • Re: Symulator Autor: ~bankrut [178.37.188.*]
    Dzisiejszy dzień z pewnością jest dla nas wyjątkowy - nie tylko z powodu premiery Realpolitiks, ale także dzięki nagrodzie, którą zdobyła zrealizowana przez nas gra Take Off - The Flight Simulator (wydana przez Astragon Entertainment)! Z radością i nieukrywaną dumą donosimy, że wyprodukowany przez nas tytuł zajął 1 miejsce w niemieckim konkursie "Show Your App Award 2017" w kategorii "Gry i rozrywka". Serdecznie dziękujemy i bez wątpienia to wydarzenie zmotywuje nas do równie wytężonej pracy nad obecnymi projektami:)
[x]
JUJUBEE 2,96% 0,70 2026-06-24 10:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.