• INDATA Autor: ~www [95.160.154.*]
    mają skupić 20 procent akcji ale z 68 milionów czy 20 procent nie licząc trzech udziałowców , bo jeśli 20 z 68 milionów i mają na to 5 baniek to wychodzi na to ,że nie mogą płacić więcej niż 0,40 gr za papier . Proszę o odpowiedz
  • Re: INDATA Autor: ~Gofer [77.115.110.*]
    Nie na sensu odpowiadać ludziom niedouczonym
  • Re: INDATA Autor: ~ToŻenada [66.249.93.*]
    Najlepszą nauczką jest praktyka- więc kup ile chcesz a potem zobaczysz co i jak
[x]
INDATA 0,00% 0,31 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.