• kiedy 20zł? Autor: ~ja [213.17.226.*]
    jw
  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~zaqws [89.72.15.*]
    chyba na URSUSIE ...
    tu nigdy 20 nie osiągnie.
  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~zaqws [89.72.15.*]
    Ursus to będzie rakieta. Polska stabilna firma, PIS lubi takie tematy, dużo zleceń na ciągniki, elektromobilność plus doplaty z Unii.
    20 PLN to nic.
  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~dezintegrator [89.66.160.*]
    dokładnie tak. podobno w przyszłym tygodniu mają głosować ustawę w sejmie, zgodnie z którą, jak ktoś sprzeda ursusa poniżej 20 zł mają obcinać rękę. sprawdzone info !
  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~M7 [106.222.13.*]
    Kiedy będą Szwedy
  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~figo [46.171.126.*]
    :D masz moze linka do tej info ?
  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~kacper [77.114.78.*]
    www.Tworki.pl
  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~dezintegrator [89.66.160.*]
    dosięgnie Cię ręką sprawiedliwości aktualnej władzy za te szyderstwa, oj dosięgnie...
  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~kacper [77.114.78.*]
    Ręka obecnej władzy może faktycznie mnie dosięgnąć . Ale nigdy nie będzie to ręka sprawiedliwości .
  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~zaqws [89.72.15.*]
    a URSUS zaraz odjedzie....
  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~Passanger [217.17.45.*]
    Chyba wam wątki się pomyliły bo o Ursusie tu częściej słyszę niż o K2 a to trochę nie to miejsce...

    Wracając do tematu to nie kwestia czy będzie 20 tylko kiedy, a przesłanek ku temu jest więcej niż trzeba ale kto chce ten zyska, kto nie chce to może gdzie indziej mu się poszczęści :)
  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~dezintegrator [89.66.160.*]
    nie krępuj się, napisz chociaż o tych przesłankach, które są potrzebne, te nadmiarowe możesz pominąć

  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~zaqws [89.72.15.*]
    https://www.pb.pl/mbank-wyda-na-start-upy-50-mln-eur-854784
  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~Passanger [217.17.45.*]
    K2 Digital Ventures - już to co mają w portfolio pokazuje potencjał.
    Oktawave - wszelkie raporty wskazują na olbrzymie wzrosty chmury, jak byśmy byli w USA to samo Okta by było wyżej wycenione niż to co jest warte K2 teraz.
    Fabrity - już jeden międzynarodowy kontratak pozyskali na dużą kasę, więc droga otwarta przed kolejnymi.

    Wszystko to już było na tym forum, wystarczy pozbierać. To są jedynie grube punkty, a ile jest drobnych przesłanek to co innego. Sama analiza tego co się dzieje z akcjami wprawnemu obserwatorowi dużo powie, ale niech każdy myśli za siebie :)
  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~zaqws [77.114.187.*]
    a co sie dzieje z akcjami ?
    nuuuda Panie i tyle....

  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~dezintegrator [89.66.160.*]
    pytałem raczej o argumenty, a nie o koncert życzeń
  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~zaqws [89.72.15.*]
    Automatyka kolejowa zmienia wymiar. Szwajcarzy już teraz system kontroli pociągów oddali pod opiekę chmurze obliczeniowej. Jak się okazuje, wysokość nie ma tu najmniejszego znaczenia.
    Na początku 2017 r. wdrożony został pierwszy na świecie system kontroli ruchu kolejowego wykorzystujący technologię cloud computing (chmura obliczeniowa). Nowatorski koncept odważyli się wcielić w życie Szwajcarzy. Dostawcą infrastruktury i oprogramowania jest firma Siemens. Informatyczna kontrola Scentralizowany system nadzoru ruchu kolejowego o nazwie Iltis, wykorzystywany do sterowania i monitorowania ruchu pojazdów, opracowany przez Siemensa, działa od wielu lat. Stosowany jest w wielu państwach. W Szwajcarii zaimplementowany został przez SBB - przewoźnika państwowego, a także prywatne spółki kolejowe. Teraz system został wzbogacony o...

  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~zaqws [89.72.15.*]
  • Re: kiedy 20zł? Autor: ~zaqws [89.72.15.*]
    a mówiłem brać URSUS..
    jutro gorne widły i jazda,,,
    kontrakt z IRANEM
[x]
FABRITY -0,80% 24,90 2026-05-08 16:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.