Dnia 2017-02-10 o godz. 10:03 ~Tata napisał(a): > Nie dać się nabrać na sprzedaż.....Trzymać ,,,to jest celowe żeby skupić jak najwięcej akcji...po 11 ..tylko+++++
Tata wyjaśnij ten swój post. chodzi mi o ten zaznaczony fragment, co po11 no i te plusy
Dnia 2017-02-10 o godz. 14:14 ~jaj napisał(a): > Dnia 2017-02-10 o godz. 10:03 ~Tata napisał(a): > > Nie dać się nabrać na sprzedaż.....Trzymać ,,,to jest celowe żeby skupić jak najwięcej akcji...po 11 ..tylko+++++ > > Tata wyjaśnij ten swój post. chodzi mi o ten zaznaczony fragment, co po11 no i te plusy
Chyba Tata ma problem z przelewaniem swoich myśli do formy pisanej. Ale ja zrozumiałem, że Jego zdaniem po 11 lutego już tylko do góry.