• Grube info!!! Autor: lakiluuk [109.207.108.*]
    [...]

    Wysłane: 25 października 2012 21:44:09

    Jutro debiut spółki Macro Games na rynku NC, firma działa na rynku gier komputerowych. 

    podaje ku przestrodze jakby kogoś coś pokusiło:

    link
    Cytat:

    Wiosną tego roku akcjonariusze zdecydowali o podwyższeniu kapitału i upublicznieniu spółki. W ofercie prywatnej 0,25 mln akcji serii B objęło ledwie czterech inwestorów. Płacili po 2 zł za papier. To oznacza, że wartość rynkowa Macro Games wzrosła w krótkim czasie aż 20-krotnie. Nowe papiery stanowią ledwie 1,64 proc. podwyższonego kapitału. Warto również zwrócić uwagę na olbrzymie koszty uplasowanie akcji serii B. Łącznie wyniosły aż 208 tys. zł (wartość oferty to 500 tys. zł). 

    Istotnym elementem ryzyka przy zakupie walorów Macro Games na NewConnect może być fakt, że tylko jeden z udziałowców zobowiązał się dobrowolnie, że nie będzie sprzedawał akcji po debiucie. Prezes Kurek zadeklarował, że nie sprzeda swojego pakietu (14,77 proc. kapitału) przez 12 miesięcy. Wszystkie pozostałe akcje (za wyjątkiem pakietu należącego do IPO DS) mogą już jutro trafić na rynek co może grozić dramatycznym załamaniem notowań. Właściciele tych papierów (pomijając czterech udziałowców, którzy brali udział w ofercie prywatnej) nabywali je po nominale.
    Po sześciu miesiącach tego roku Macro Games miał 1,62 mln zł przychodów i 18 tys. zł zysku netto. Zadłużenie spółki, prawie w całości krótkoterminowe, przekraczało 1,25 mln zł. Należności opiewały na kwotę 0,96 mln zł. Na koniec czerwca na kontach firma miała 8 tys. zł gotówki. [...]

    źródło: http://www.stockwatch.pl/forum/wpisy-3883_MGAMES.aspx

    Co o tym myśleć?
    Te informacje są szokujące!!!!
  • Re: Grube info!!! Autor: lakiluuk [109.207.108.*]
    J.W.
    Szokujące informacje!!!!

    Poniedziałek na czerwono? Nasuwa się pytanie czy tutaj jeszcze zawita zieleń...
  • Re: Grube info!!! Autor: sobol56 [87.206.64.*]
    Daj "se" spokój ,nawijasz jak zdarta płyta. A ja lubię spółki które nic nie mają i są zadłużone . Moja sprawa i wara ci od niej. Dalej będę dokupować.
  • Re: Grube info!!! Autor: lakiluuk [109.207.108.*]
    To że Ty masz zyrty breet to nie znaczy że każdy.
  • Re: Grube info!!! Autor: lakiluuk [109.207.108.*]
    Szokujące informacje!!!!

    Poniedziałek na czerwono? Nasuwa się pytanie czy tutaj jeszcze zawita zieleń...
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [84.38.214.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
MGAMES 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.