• Ludzie pomyslcie : Autor: ~Szalonydentysta [37.47.34.*]
    Czy kiedykolwiek Polska spolka wygrala przetarg na wspolprace z tak gigantyczna spolka jak facebook, microsoft i EA games ?? Spolkami mogacymi kapitalizacja splacic cale zadluzenie Polski kazda od czasow gierka (!) Przeciez to ich poczatki tak czy siak, teraz dopiero sie rozkrecaja. spolka nie duza, udzielaja sie na targach itp. Premiery gier zawsze przesuwa kazda firma chcac je dopracowac co na dodatek wzmaga apetyt graczy w branzy gier ale jak widac nie akcjonariuszy. Ponad zlotowke za akcje takich ambiciarzy to naprawde wciaz okrutnie malo. Wyemitowali pakiet akcji bo widza jak im to rosnie i chca jeszcze kapuchy nabrac na rozwoj. Ludzi pracownikow miec szanse na kolejne kontrakty jak z T Mobilem. Cd project zanim zagralem we wiedzmina 1ke kosztowal 3zeta a teraz?? 60! i stale kombinuja. Ogolem cala branza gier w Polsce jest co roku na coraz wiekszym plusie. Jestem b.dobrej mysli i zycze im jak najlepiej
[x]
MGAMES 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.