• Bad Info!!! Autor: lakiluuk [109.207.108.*]
    http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/ipn-lech-walesa-wspolpracowal-z-sluzba-bezpieczenstwa,711082.html

    Facebook zagrożony - MGames zagrożony.
    T-Mobile zagrożony- Mgames zagrożony.
    Tyle w temacie!!!
  • Re: Bad Info!!! Autor: ~leo1975 [91.246.67.*]
    ?????
    wszyscy zdrowi w domu???
  • Re: Bad Info!!! Autor: lakiluuk [109.207.108.*]
    Zapytacie dlaczego TMobile zagrożony?
    Jeżeli Wielka Brytania wyjdzie z Unii Europejskiej to co się stanie z Niemiecką firmą?
    Anty Niemieckie rządy Polski, Węgier i innych państw wpłynie dobrze czy źle na T-mobile?
    https://pl.wikipedia.org/wiki/T-Mobile

    Niemcy są spaleni na arenie międzynarodowej. Angela Merkel śmie krytykować Trumpa za odcięcie się od terroryzmu?
    Możemy zaobserwować ogólnoświatowy przełom.

    MGames na tym nie skorzysta.

    SPRZEDAWAĆ MGAMES KUPOWAĆ GR JAGUAR!!!

    Działki w wolnej od islamu i terroryzmu Polsce działki będą na wagę złota.
    Polska będzie liderem zjednoczonych państw środkowej europy.
    Inwestujcie w gr jaguar!!
  • Re: Bad Info!!! Autor: ~leo1975 [91.246.67.*]
    oj to juz jest grubsza sprawa manipulacyjna .... zadaleko posuwasz sie
  • Re: Bad Info!!! Autor: lakiluuk [109.207.108.*]
    Żadna sprawa manipulacyjna, to są fakty! Nagabywanie ludzi i ciskanie kitami że jakaś gra ma powstać i opanować świat to nie manipulacja?
  • Re: Bad Info!!! Autor: ~Pan [195.238.185.*]
    bełkot zjaranego leszcza
  • stop trollom Autor: ~Killertrolli [89.163.130.*]
    nie karmić trolli odpowiedzi to dla nich pożywka tym żyją bo co mają zrobić jak za grosze oddali akcje hehe
    https://www.youtube.com/watch?v=vO7g53DaoAk
  • Re: stop trollom Autor: lakiluuk [109.207.108.*]
    Żadnych argumentów nie macie?
    Tylko jęk świni podtrzymuje obecny kurs tej spółki?
  • Re: stop trollom Autor: ~mk [86.15.230.*]
    Ale się zeszmacasz. Żebyś miał krztynę godności, to byś zamilkł po tak idiotycznych swoich postach!!!
  • Re: stop trollom Autor: ~_Z [80.54.72.*]
    Jak go nawet nie wstyd zachecac ludzi do kupowania jakiegos bankruta . Wez sobie cos na uspokojenie i wracaj tam skad przyszedles !
  • Re: stop trollom Autor: lakiluuk [109.207.108.*]
    Na czym opierasz oskarżenie iż Grupa Jaguar jest bankrutem?

  • Re: stop trollom Autor: ~HEHE [195.116.183.*]
    nie namawiaam,ale cos mam ciekawego

    PLAY

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chillingo.gekiyabarunner.android.gplay&hl=pl
  • Re: stop trollom Autor: lakiluuk [109.207.108.*]
    nie namawiaj...
[x]
MGAMES 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.