• ne rozume Autor: ~gang [5.226.125.*]
    ne rozume kogoś, kto pozbywa się akcji na tuż tuż przed windą? czy ktoś potrafi to racjonalnie wytłumaczyć?
    Czy naprawdę warto zabijać się o kilkadziesiąt groszy na akcje, skoro perspektywa jest na dużo większy zarobek nawet w średniookresowym terminie?

    ne rozume

    chciałbym zobaczyć tych cwaniaków co sprzedają za tydzień albo dwa tygodnie

    Cierpliwość jest cnotą

  • wybicie z trójkąta Autor: ~xn [213.241.24.*]
    nikt się nie pozbywa, zobacz na obroty. Na tygodniowych widać że w przyszłym tyg. wybicie z trójkąta. Ponadto jest ciekawy układ świeczek, od początku tworzenia formacji, kto spostrzegawczy to zobaczy o co chodzi ;)
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.