Dzisiejsza sesja jest potwierdzeniem wczorajszego wyjścia górą. Obserwujemy fascynujące zmagania podaży z popytem, gdzie zdecydowanie zwycięża popyt. Świetne wyniki finansowe, trwający skup akcji własnych i rekomendacje przynoszą żniwo. Brawo dla Zarządu, oby tak dalej.
Korekta jest zakończona, od poniedziałku dalsza , mozolna podróż w górę, na przekór hejterom, na przekór kłamcom. Indata pokaże swą klasę i wielkość, wiodąc nas na 1,60 zł, zgodnie z rekomendacjami banków.
Nagonka na spadki trwa, pomimo niej, wzrosty będą kontynuowane, zgodnie zresztą z rekomendacjami banków, znawców rynków kapitałowych i logice, która przeczy wycenie 77 groszy dla akcji, które mają wartość księgową 1,02 zł.
Piszę o tym dlatego, że na forum pełno jest płatnych blagierów, którzy przeczą oczywistym faktom.
Oczywiste fakty, to
NIE MA żadnych rekomendacji banków,
NIE MA rekomendacji analityków
NIE PRAWDA, że rozpoczą się skup akcji,
NIE PRAWDA, że mają 40 mln w kasie