• W końcu wygrywa popyt. Autor: psychiatra_ [195.178.27.*]
    Dzisiejsza sesja jest potwierdzeniem wczorajszego wyjścia górą. Obserwujemy fascynujące zmagania podaży z popytem, gdzie zdecydowanie zwycięża popyt.
    Świetne wyniki finansowe, trwający skup akcji własnych i rekomendacje przynoszą żniwo.
    Brawo dla Zarządu, oby tak dalej.
  • Re: W końcu wygrywa popyt. Autor: psychiatra_ [195.178.27.*]
    Dodam tylko, że zdecydowany ruch powyżej 90 gr, zagwarantuje, zgodnie z AT kolejną falę wzrostową, która odkryje przed nami nieznane dotąd rejony.
  • Re: W końcu wygrywa popyt. Autor: _halsky [5.172.235.*]
    Zauważyliście, że znacznie osłabł na sile jazgot trolli? Czyżby kupili akcje i czekają na zyski?
    To byłoby zbyt przewidywalne, hehe!
  • Re: W końcu wygrywa popyt. Autor: _halsky [37.248.159.*]
    Rekomendacje się sprawdzają, dzisiejsza korekta wzrostów, tylko to potwierdza, jutrzejsza sesja wprowadzi nas na poziom 82 groszy.
  • Re: W końcu wygrywa popyt. Autor: _halsky [5.172.238.*]
    Korekta jest zakończona, od poniedziałku dalsza , mozolna podróż w górę, na przekór hejterom, na przekór kłamcom. Indata pokaże swą klasę i wielkość, wiodąc nas na 1,60 zł, zgodnie z rekomendacjami banków.
  • Re: W końcu wygrywa popyt. Autor: _halsky [5.172.239.*]
    Nagonka na spadki trwa, pomimo niej, wzrosty będą kontynuowane, zgodnie zresztą z rekomendacjami banków, znawców rynków kapitałowych i logice, która przeczy wycenie 77 groszy dla akcji, które mają wartość księgową 1,02 zł.

    Piszę o tym dlatego, że na forum pełno jest płatnych blagierów, którzy przeczą oczywistym faktom.
  • Re: W końcu wygrywa popyt. Autor: cynik_ [82.145.220.*]
    Oczywiste fakty, to
    NIE MA żadnych rekomendacji banków,
    NIE MA rekomendacji analityków
    NIE PRAWDA, że rozpoczą się skup akcji,
    NIE PRAWDA, że mają 40 mln w kasie
  • Re: W końcu wygrywa popyt. Autor: psychiatra_ [195.178.27.*]
    Wystarczy słuchać rekomendacji.
    Popyt wyraźnie wygrywa, kolejne pozytywne informacje płyną szerokim strumieniem ze spółki, jest dobrze.
[x]
INDATA 0,00% 0,31 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.