• Czytać !! To o was. Autor: ~Fix-Fax [88.199.10.*]
    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Jak-inwestor-traci-na-gieldzie-2595172.html
  • Re: Czytać !! To o was. Autor: ~Segandith [46.113.45.*]
    Ten tekst jest słaby i traktuje o ogólnym cyklu giełdowym a jak zwykle djabeł tkwi w szegółąch. Przede wszystkim na Indacie nie było nigdy fazy euforii. Kurs był wyciągnięty w górę pod wejście na GPW. Według mnie teraz kurs jest pchany w dół właśnie po to, żeby wyrzucić z rynku jak najwięcej drobnych.
[x]
INDATA 0,00% 0,31 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.